O mně    |    Klub WELLPES    |    Psí lázně    |    Ceník    |    Kontakt

Psí lázně Luhačovice

Co jsou to psí lázně?

To je místo, kde se Váš pes bude cítit skutečně „WELL“. Místo, kde se s maximálním citem a individuálním přístupem postaráme o jejich srst, tělo i duši.

 

Psí lázně nejsou pouhým rozmarem… lázeňské procedury pozitivně ovlivňují nervový systém psa, potažmo tedy jejich psychiku a mysl, uvolňují a regenerují svalstvo, výrazně ovlivňují kvalitu srsti, vyživují a hydratují kůži psa.

 

WELLPES psí lázně nabízí širokou škálu lázeňských procedur, díky kterým můžete Vašemu psímu miláčkovi zpříjemnit život. Samozřejmostí je také běžná péče o jejich srst v podobě koupání, stříhání, vyčesávání apod., viz. níže Úprava a střih.

 

- Lázeňské procedury -

 

Regenerační zábal

Tato procedura obnáší umytí srsti pěstícím bahenním šampónem Pet Esthé a následné nanesení výživné masky řady Pet Esthé. Pejsek je zabalen do ručníku, aby maska mohla lépe působit, popřípadě pejska masíruji.

Silné kladné ionizované částečky výživných látek jsou vstřebávány a ty pak tvoří silnou ochrannou vrstvu na pokožce a srsti psa, zabraňují tvoření žmolků, cucků a tvorbě statické elektřiny na srsti psa. Srst je pak hladká a odolná proti prachu a nečistotám z vnějšího prostředí, lépe se rozčesává, získává přirozenou vitalitu, sílu a lesk.

procedura od 250,- Kč

 

Thalassoterapie

Thalassa znamená z řeckého jazyka „moře“, tedy léčba mořskou vodou a bahnem. Jedná se o regenerační a detoxikační proceduru za použití mořského bahna bohatého na přírodní účinné látky a minerály. Bahno intenzivně vyživuje pokožku i srst psa, působí protizánětlivě a antibakteriálně. Bahno skrze kůži proniká hluboko do organismu, kde pohlcuje a odvádí z těla psa odpadní a toxické látky.

Léčebné bahno je složeno z hlubokomořského bahna, extraktů z mořských řas, jojobového oleje a dalších rostlinných extraktů. Je bohaté na přírodní účinné látky a minerály. Procedura obnáší umytí srsti pěstícím bahenním šampónem Pet Esthé a nanesením léčebného bahna na srst psa. Následuje zábal nebo masáž.

procedura od 400,- Kč

 

Relaxační aroma koupele

Koupel bohatá na léčivé soli z Mrtvého moře, uvolňuje a stimuluje organismus psa, odplavuje nečistoty z pórů kůže, pokožku vyživuje a hydratuje. Vjem vůně z přidané esence přispívá k uvolnění, obohacuje a zklidňuje mysl Vašeho psa, má pozitivní vliv na psychiku. Pejskům při proceduře pouštím relaxační melodie.

procedura od 300,- Kč

 

Máte na výběr:

 • Růže: příjemná květinová vůně působí proti stresu a napětí, uvolňuje a uklidňuje mysl.
 • Heřmánek: vyživuje srst a zjemňuje pokožku. Má velmi příjemný uklidňující a relaxační efekt.
 • Levandule: příjemná vůně tiší nervózní mysl.
 • Máta a rozmarýn: osvěžuje mysl i tělo po namáhavém výkonu.
 • Kokos a vanilka: sladká vůně navozuje hlubokou relaxaci a uvolnění.
 • Sléz pižmový: působí relaxačně, obohacuje a zklidňuje mysl a navozuje velmi příjemné pocity.
 •  

  Všechny druhy koupele jsou s přísadou soli z Mrtvého moře.

   

  Perličková koupel s ozónem

  Léčebná perličková koupel s ozonem působí na celkové zdraví Vašeho psa, především na imu-nitní systém kůže. V doprovodu aromaterapie navíc pozitivně ovlivňuje psychické pohodlí pejska, má relaxační a uklidňující účinek. Bublinky vháněné pod tlakem do vody proniknou i přes bohaté osrstění psa a jemně masírují kůži, otevírají póry. Ozon prostupující póry okysličuje krev a roznáší ji do všech orgánů v těle.

   

  Perličková koupel má vysoce pozitivní vliv na kvalitu kůže:

  • hloubkově čistí póry, má detoxikační účinky a výrazně posiluje imunitní systém kůže
  • stimuluje krevní oběh a srdeční činnost
  • snižuje svalové napětí
  • příznivě ovlivňuje nadměrné línání srsti
  • s použitím aroma olejů má relaxační a uklidňující účinky

  procedura od 350,- Kč

   

  Aromaterapie

  Aromaterapie znamená doslova „léčba pomocí vůní“. Tato procedura spočívá v masáži psa, při níž je na srst nanášena speciálně připravená maska kombinující různé druhy vonných olejů a přísad (hyaluronan sodný, mořský kolagen) posilujících srst a kůži pejska. Srst je viditelně zdravější, silnější, lesklá a hebká na dotek.

  Aromatické olejové esence mají pozitivní vliv na fyzickou i duševní stránku života Vašeho pejska. Doporučujeme pro relaxaci, zklidnění nebo naopak osvěžení, při únavě, při respiračních obtížích, při dermatologických problémech.

  procedura od 400,- Kč

   

  Relaxační masáže

  Tak jako vy si dokážete užít masáž, dokáže si ji užít také váš psí přítel. Masáž a strečink je přínosná jak pro fyzicky vytížené psy tak i pro „gaučové" psíky. Hrají důležitou roli v preven-tivní péči o psí zdraví, mají významný vliv na psychiku a budování vztahu mezi člověkem a psem.

  Masáž přispívá k prokrvení organismu, uvolňuje svaly, odstraňuje bolest a zvýšené napětí svalů, pozitivně ovlivňuje nervový systém od stresu, celkově zklidňuje psa.

  Procedura za doprovodu relaxační hudby probíhá na zemi, popřípadě s použitím přírodních olejů řady Karel Hádek. Každá masáž začíná krátkým seznámením a zklidněním pejska, posléze masírují min. 30 minut, dle velikosti vašeho psa. Masáž je zakončena strečinkem.

  procedura od 150,- Kč

   

  Pedikúra

  Tlapky a drápky vašeho pejska jsou vystavovány vnějším vlivům po celý rok, v zimě je to sníh, led a posypová sůl (vyjma u místních luhačovických pejsků, zde se nesolí) a v létě rozpálené chodníky. Citlivé polštářky na tlapkách mohou být vysušené až rozpraskané, drápky roztřepené.

  Další nepříjemností pro pejska je přerostlá srst v oblasti prstů, na kterou se nabalují různé nečistoty a srst zplstnatí. Chůze pro vašeho psího přítele může být velice nepříjemná až bolestivá.

  Pedikúra zahrnuje očistnou teplou lázeň, úpravu srsti mezi polštářky, zastřihnutí drápků, ošetření polštářků gelem z řady Pet Esthé formou masáže, popřípadě lakování drápků.

  procedura od 150,- Kč

   

  - Úprava a střih -

   

  Aby se Váš pes skutečně cítil i vypadal WELL, najdete v psích lázních WELLPES i nabídku základních služeb v péči o jeho srst a kůži:

   

  - koupání a vysušení srsti (používám výlučně přírodní kosmetiku)

  od 150,- Kč

   

  - koupání s masáží a vysušení srsti (používám výlučně přírodní kosmetiku)

  od 220,- Kč

   

  - česání a rozčesávání zplstnatělé srsti

  od 200,- Kč

   

  - drobné úpravy srsti dle hygienických potřeb (tlapky, bříško, oblast konečníku apod.)

  od 150,- Kč

   

  - kompletní střih všech plemen dle standardu či na přání majitele

  od 300,- Kč

   

  - trimování srsti u vybraných plemen

  od 300,- Kč/hod.

   

  - stříhání drápků

  50,- Kč/úkon

   

  - péče o srst v oblasti očí a uší

  50,- Kč/úkon

   

  - čištění análních žláz, ošetření balzámem Multif od Karel Hádek

  50,- Kč/úkon

   

  Jedině při pravidelné a důsledné péči získá srst Vašeho pejska přirozenou vitalitu, bude zdravá, lesklá a hebká na dotek. Bude se snáz udržovat, předejdete tak tvorbě dredů a plstnatění srsti, v některých případech zamezíte různým dermatologickým projevům na kůži. Váš pes se bude cítit komfortně a bude rád za každé Vaše pohlazení.

   

  Při péči o srst Vašeho mazlíčka, provádíte-li ji šetrně, silně prohlubujete vaše vzájemné pouto.

   

  © 2018 MARIE MATULÍKOVÁ

  Ludkovická 892, Luhačovice

  Veterinární ordinace Slavičín, Horní nám. 99, Slavičín

     TEL. +420 734 300 219

  INFO@WELLPES.CZ