O mně    |    Klub WELLPES    |    Psí lázně    |    Ceník    |    Kontakt

O mně

Jmenuji se Marie a miluji zvířata… malá, velká, vodní i suchozemská… prostě všechna. A miluji PSY. Z lásky ke psům vychází celá má myšlenka otevřít lázně pro psy, která se mi zrodila v hlavě před více než deseti lety. A nyní jsem pro ně vytvořila místo, kde se mohou cítit WELL. Místo, kde se s maximální citlivostí a péčí postarám o jejich srst, tělo i duši.

 

Jak a s čím pracuji

S pejsky pracuji velice šetrně a s ohledem na způsob, jakým přijímají podněty kolem sebe. Respektuji jejich obavy z neznámých i známých procedur a vlídným přístupem se snažím obavy přeměnit v příjemné chvíle.

 

Používám japonskou kosmetiku Pet Esthé založenou výhradně na surovinách rostlinného původu, které jsou vysoce biologicky odbouratelné rozkladem přirozenými mikroorganismy, jako jsou bakterie.

Produkty Pet Esthé obsahují přírodní bylinky, soli z Mrtvého moře, propolis, mořské rostlinné složky atd. Série produktů Pet Esthé obsahují přírodní látky, které se používají i k výrobě dětských šamponů.

 

K aromaterapii používám řadu olejů Pet Esthé nebo AromaFauna od Karla Hádka. Tato kosmetika i preparáty jsou na přírodní bázi.

 

 

© 2018 MARIE MATULÍKOVÁ

Ludkovická 892, Luhačovice

Veterinární ordinace Slavičín, Horní nám. 99, Slavičín

   TEL. +420 734 300 219

INFO@WELLPES.CZ